تخفیف فصلی ثبت بینا
گردونه شانس
تخفیف مناسبتی

خدمات ثبتی ارزان با جشنواره و تخفیفات فوق‌العاده

بهره مندی از خدمات ثبتی ارزان در کنار سرعت و کیفیت بالای ارائه آنها، خواسته هر کارفرمایی است. چراکه یکی از بارزترین ویژگی‌های یک موسسه ثبتی ایده آل، ارائه تمام خدمات ثبتی (مانند ثبت برند و لوگو، ثبت شرکت، ثبت اختراع و …) در سریع ترین زمان و با بهترین قیمت ممکن به مشتریان عزیز است.

ما در موسسه ثبتی بینا همواره تلاش کرده‌ایم تا رضایت مشتری را سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم. به همین منظور در راستای ارائه خدمات ثبتی ارزان به کارفرمایان عزیز، اقدام به برگزاری جشنواره‌های مختلف در طی سال با تخفیفات ویژه نموده ایم.

در ادامه به معرفی هر یک از جشنواره‌ها و شرایط شرکت در آنها می‌پردازیم.

جشنواره های فصلی

هر فصل با آمدنش به ما یادآور می‌شود که زندگی دائما در جریان است و با تغییرات زیبایش، نوید روزهای بهتر آینده را می‌دهد. یکی از جشنواره‌های ویژه ثبت بینا به منظور ارائه خدمات ثبتی ارزان، جشنواره های فصلی است. به این صورت که در 10 روز ابتدایی هر فصل، تمام خدمات ثبتی موسسه بینا با تخفیف فوق العاده 10 الی 20 درصدی به مشتریان عزیز ارائه می‌شوند. برای شرکت در این جشنواره کافی است تا کد تخفیف SF1020 را در 10 روز اول هر فصل برای کارشناسان ما در واتس آپ ارسال نمایید.

تخفیفات مناسبتی

ما در موسسه ثبتی بینا، علاوه بر جشنواره های فصلی، در مناسبت‌های خاصی که در ادامه گفته می‌شود تخفیفات ویژه‌ای را برای مشتریان محترم قائل می‌شویم. این جشنواره، تنها در مناسب های زیر برگزار می‌شود که برای شرکت در آن میتوانید کد TO1020 را برای ما ارسال کنید تا در کنار بهره‌مندی از مشاوره رایگان در زمینه انواع خدمات ثبتی از تخفیف 10 الی 20 درصدی نیز برخوردار شوید.

لیست مناسبت های جشنواره ثبت بینا

جشنواره ثبت بینا در مناسبت های ملی و مذهبی مانند نیمه شعبان، عید سعید فطر، عید قربان،میلاد پیامبر(ص)، مبعث پیامبر(ص)، میلاد امامان و معصومین(ع) و دهه فجر برگزار می‌شود.  

گردونه چرخان

با استفاده از گردونه چرخان در تمام روزهای سال این امکان برای شما فراهم است تا شانس خود را امتحان کرده و از تخفیف 5 الی 20 درصدی برای انجام خدمات ثبتی خود بهره‌مند شوید. کافی همین الان نام، ایمیل و شماره تماس‌تان را وارد کنید و گردونه را بچرخانید.  

تخفیف ویژه کسب وکارهای نوپا

همه‌ی ما به نوبه خود وظیفه داریم تا از کسب وکارهای نوپای داخلی حمایت نماییم تا از این طریق بتوانیم هر چند اندک، به رشد و توسعه اقتصاد کشور کمک کنیم. ثبت بینا همواره برای کسب وکارهای نوپا جایگاه خاصی را قائل شده و تلاش کرده است تا با ارائه خدمات ثبتی با تخفیف ویژه از شرکت‌های نوپا حمایت نماید.  

تخفیف جشنواره‌ها شامل کدام یک از خدمات ثبتی میشود؟

تخفیف جشنواره‌ها شامل تمام خدمات ثبتی مانند ثبت برند و لوگو، ثبت شرکت، تغییرات شرکت، ثبت اختراع، اخذ کارت بازرگانی، اخذ جواز تاسیس، اخذ ایزو و استاندارد می‌شود.

آیا همزمان امکان بهره‌مندی از تخفیفات چند جشنواره وجود دارد؟

در هر بازه‌ی زمانی، تنها امکان شرکت در یکی از جشنواره‌های فوق و به طبع، استفاده از یک کد تخفیف برای مشتریان عزیز فراهم است.