موسسه ثبتي و حقوقي بينا تجارت پايتخت

موسسه بینا تجارت پایتخت با عنوان تجاری بینا به شماره ثبتی 50882 فعالیت خود را از سال 1395 در زمینه ی امور ثبتی و حقوقی آغاز نموده است. کلیه اقدامات انجام شده در این مجموعه به صورت کاملا شفاف و دقیق برای کارفرمایان محترم ارائه میشود. نام بینا به معنی آشکاری و صداقت برگرفته از همین ادعا میباشد فعالیت‌های صورت گرفته در این موسسه طی سالیان گذشته که همگی در راستای رضایت مندی کارفرمایان بوده است گواهی بر این موضوع است. موسسه بینا به صورت کاملا تخصصی و آشنا به مسائل ثبتی آماده خدمت رسانی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در سراسر کشور میباشد.

ما بیش از 5 سال تجربه عملی داشته ایم

ما تلاش می کنیم که به بهترین شکل ممکن و البته ” متفاوت ” خدمات خود را ارائه دهیم. ثبت انواع شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها در کمترین زمان اهداف ماست. خدمات ما در موسسه ثبت بینا  شامل ثبت انواع شرکت، ثبت تغییرات شرکت ها، ثبت برند و مشاوره می باشد.

تلاش ما در جهت انجام امور ثبتی شما در کمترین زمان با کمترین هزینه توسط کارشناسان با تجربه و دلسوز است تا شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده نگاهی رو به جلو در کسب و کار خود داشته باشید.

موسسه بینا تجارت پایتخت ضمن ارائه مشاوره رایگان به مدیران محترم تمام سعی خود را در راستای جلب رضایت آن ها نموده و کلیه خدمات ثبت شرکت در ایران را در کوتاهترین زمان و به صورت آنلاین هم در اختیار مشتریان قرار می دهد.ثبت بینا در طی روند اخذ کلیه مجوزهای مورد نیاز برای یک شرکت مشتریان را همراهی نموده و در تمامی امور جهت ثبت شرکت و ثبت برند ، متقاضیان را یاری می نماید.با توجه به رزومه قوی موسسه حقوقی ثبت بینا  بدون شک با این موضوع مواجه می شوید که از مرحله طرح مساله، مشاوره و عقد قرارداد لغایت کسب نتیجه نهایی، یکی از بارزترین خصوصیات حرفه ای ما «پیگیری های مستمر و مداوم در پرونده» است و همچنین مشاوران این مجموعه هرگز بدون تسلط و دانش کافی وارد هیچ پرونده ای نمی شوند.

اهداف اصلی موسسه ثبتي و حقوقي بينا

یکی از اهداف اصلی این موسسه ارائه مشاوره بر پایه صداقت و وجدان کاری بوده چرا که در بسیاری موارد مشاهده شده که بدلیل بازاریابی ،از هر ترفند در گفتگوها استفاده می گردد و چه بسا بارها مشاهده شده که بصورت غیر واقعی از هزینه ها و روندهای اجرائی کار صحبت می کنند. بدون شک اعتمادی که با زحمت و با سالها تلاش و با توجه به رویکرد حرفه ای و با  عملکرد صادقانه بدست آورده ایم  و از آن حفاظت می کنیم و به آن می بالیم. اعتماد شما افتخار ماست.

تماس با ما

چرا ثبت بینا را انتخاب کنیم؟

موسسه ثبتي و حقوقي  بينا مفتخر است با تكيه بر كارشناسان مجرب و علم به مسائل ثبتي كليه ي نياز هاي ثبتي و حقوقي شما عزيزان را  به انجام برساند.